AREKSAN HİJYEN VE ISLAK HACİM EKİPMANLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

2010 Yılından bugüne Galoşmatik, satışı, ithalatı ve ihracatını yapmaktayız.

Firmamız 2009 yılından bugüne Otel, Hijyen Ekipmanları, Islak Hacim Ekipmanları toptan satışını ve uygulamasını gerçekleştirmektedir.

Areksan Otel ve Islak Hacim Ekipmanları, imalattan direkt tüketiciye en uygun ve en rekabetli fiyatlar ve lojistik koordinasyon sistemi ile müşterilerine her zaman kusursuz hizmet vermektedir. Firmamızın en önemli prensiplerinden bir tanesi de uzun vadeli çözümler üretmek, kaliteli ve birinci sınıf ürünler ile devamlılık esasına dayanmaktadır.

Türkiye geneli satış ve satışdan daha önemli yerinde teknik servis vermek amacı ile yaygın teknik servis ağı ile kusursuz hizmeti amaçlamaktayız.

ARGE Ekibi ihtiyaçlar doğrultusunda sürekli kendini geliştirmekte ve yenilemektedir. Bu bağlamda üretilen her ürün elektronik kart sistemi yapılmaktadır. Tüm sistem tek bir elektronik kart ile kontrol edilmekte ve anında müdahele yapılmaktadır.

Galoşmatik kullanan tüm kullanıcılara hizmet vermekteyiz, firmamızdan satın almadığınız galoşmatik makineleri ile ilgili herhangi bir sorun arıza vb yaşamanız durumunda ücretsiz olarak destek vermekteyiz.

Style Switcher

Predefined Colors

Layout Style

Background Image

Background Color

Reset